ART / Lithographs / Giclée 13744007
nr 1374 4007
Anita Paulsson
(f. 1942), Sverige
Anita Paulsson (b. 1942), Sweden. "Dansen". Signed, numbered 7/50, ca 28x38 cm, unframed,
Gicléetryck, "Dansen". Signerad, numrerad 7/50, ca 28x38 cm, oramat löst blad
Anita Paulsson, Swedish painter born 1942.
SEK 100
Monday January 25 2021
at 20:49:59
22/1 11:05:20